Willa Kaz'Arawak
| Wi-Fi | Spa i relaks Salon spa Jacuzzi | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Willa Kaz'Arawak Sainte-Rose oferuje nocleg dla maksymalnie 4 odwiedzających oraz jacuzzi.
Saut des Trois Cornes leży 3 km od domu wakacyjnego, a Reimonenq Distillery znajduje się w odległości 25 min spacerem. Willa leży 2 km od takich atrakcji kulturalnych jak Musee du Rhum.
Goście mogą zrelaksować się na słonecznym tarasie z widokiem na ogród. W łazience znajduje się oddzielna toaleta i prysznic. W łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.
Willa Kaz'Arawak ma kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i szklanymi naczyniami.
- Lotniska
- Lotnisko Port lotniczy Pointe-à-Pitre28 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Czujniki dymu
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Słoneczny taras
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Centrum Spa
- Salon spa
- Jacuzzi
Usługi
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
Do dyspozycji gości w pokoju
- Kącik dzienny
- Taras
- Meble ogrodowe
- Herbata i kawa
- Stół
- Prasowanie
- Pralka
- Gry planszowe
- Podłoga z parkietem
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Willa Kaz'Arawak posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Willa Kaz'Arawak oferuje Wi-Fi. - ❓
Czy Willa Kaz'Arawak akceptuje zwierzęta?
Nie, Willa Kaz'Arawak nie jest przyjazna zwierzętom.